Junior designer – BrandArt

A munkakör célja és főbb feladatok, hatáskörök, felelősségek:

Mivel foglalkozol majd:

  • vizuális koncepciók kialakítása, logó, arculat-tervezés és kivitelezés, arculati kézikönyvek készítése, üzleti papírok tervezése,
  • csomagolástervezés,
  • ATL, média tervezések, weblapok, online megjelenések, sajtóhirdetések, kültéri megjelenések, brosúrák, leafletek grafikai munkái,
  • BTL/POS: szóróanyagok, kampányanyagok, hirdetések, sajtómegjelenések, sales anyagok kreatív tervezése, grafikai kivitelezése,
  • kiállítási standok tervezése,
  • prezentációk grafikai megjelenítése,
  • adott téma alapján saját, kreatív ötletek ajánlása.

Amit Tőled várunk:

  • 1-2 év szakmai gyakorlat
  • a grafikai szerkesztőprogramok (Adobe, Indesign, Illustrator) alapos ismerete
  • aktív angol nyelvtudás
  • stratégiai szemlélet, analitikus és önálló, kreatív gondolkodásmód, “szabad szellem”, ami a munka iránti alázattal párosul
  • megfontolt, precíz, kitartó és megbízható munkavégzés
  • pozitív, energikus, flexibilis személyiség
  • önálló munkavégzés, egyúttal csapatjátékos szemléletmód

Előny:

  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • szabadkézi rajz

Munkaidő:

8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin Sétány