Projektmenedzser – BrandArt

A munkakör célja és főbb feladatok, hatáskörök, felelősségek:

Feladatok:

  • Account executive munkájának napi támogatása
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • Szoros együttműködés a designer csapattal
  • Részvétel a kreatív fejlesztési folyamtokban
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív és koordinációs feladatok ellátása
  • Projektek megvalósulásának követése és beszámolók készítése
  • Árajánlatok és szerződések készítése, adminisztrálása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett  2-5 év munkatapasztalat
  • Ügyfélközpontúság és pozitív attitűd
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Tárgyalástechnikai ismeretek, prezentációs készség
  • Együttműködési készség, csapatszellem
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás/ Középfokú Angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:

  • Kreatív ügynökségnél szerzett munkatapasztalat

Munkaidő:

8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin Sétány