Senior designer – BrandArt

A munkakör célja és főbb feladatok, hatáskörök, felelősségek:

A következő feladatok várnak Rád:

  • on- és offline feladatok kreatív koncepciójának és stratégiájának kidolgozásában való részvétel vagy önálló javaslattétel
  • grafikai kivitelezések elvégzése (logó, arculat-tervezés, ATL, BTL eszközök tervezése, prezentációk grafikai megjelenítése)
  • részvétel az alvállalkozók instruálásában
  • az ügynökség ügyfeleinek piaci helyzetének, a konkurenciák megjelenéseinek, és a piaci trendeknek a figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai gyakorlat
  • a grafikai szerkesztőprogramok (Adobe, Indesign, Illustrator) alapos ismerete
  • stratégiai szemlélet, analitikus és szintetizáló, önálló, kreatív gondolkodásmód, “szabad szellem”, ami a munka iránti alázattal párosul
  • megfontolt, precíz, kitartó, megbízható munkavégzés
  • flexibilis, energikus, elmélyült munkavégzés
  • a legfrissebb trendek követése, adaptálása
  • önálló és csapatban való munkavégzés képessége
  • pozitív személyiség
  • aktív angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • prezentációs készség
  • asszertív kommunikációs és mentori képesség
  • fotózási ismeretek

Munkaidő:

8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin Sétány