Ügyvéd

A munkakör célja és főbb feladatok, hatáskörök, felelősségek:

A CORDIA Magyarország vezető lakásfejlesztője, közép-európai régió vezető ingatlanfejlesztőjének és befektetőjének, a Futureal – csoportnak a tagja. Tevékenységünkkel Magyarország mellett Romániában, Lengyelországban, Nagy-Britanniában és egy pilot projekttel Spanyolországban is jelen vagyunk. Szívvel-lélekkel azon dolgozunk, hogy az általunk épített lakások igazi otthonokká váljanak. Biztonságos, élhető, modern lakásokat építünk, különleges és egyedi építészeti megoldásokkal, lakóépületeink közül több rangos szakmai díjakkal is büszkélkedhet.

Stabil háttérrel, átlátható, versenyképes juttatási csomaggal, rugalmas megoldásokkal, kényelmes munkakörnyezettel várjuk jó hangulatú csapatunkba új kollégáinkat.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok, amik Rád várnak:

  • építőipari kivitelezéshez kapcsolódó fővállalkozási, alvállalkozási, vállalkozási, szállítással vegyes adásvételi szerződések, keretszerződések, megbízási szerződések, egyéb szerződések, megállapodások, felmondások, egyéb jognyilatkozatok előkészítésében való aktív részvétel, továbbá szerződések átnézése, véleményezése, módosítása, kiegészítése
  • építőipari kivitelezési tevékenységre és építésügyi hatósági eljárásokra vonatkozó jogszabályi előírások változásának folyamatos figyelemmel kísérése, a változások összefoglalása és a vonatkozó szerződések módosítása, kiegészítése
  • építőipari kivitelezéssel, új építésű lakásokkal kapcsolatosan felmerülő szavatossági, jótállási kérdések megválaszolásában aktív részvétel
  • építőipari kivitelezéshez kapcsolódó biztosítéki szerződések előkészítése, átnézése, véleményezése
  • építőipari kivitelezéshez kapcsolódóan engedményezés, jogátruházás, szerződésátruházás előkészítése, átnézése, véleményezése
  • lakásbérleti szerződésekkel kapcsolatosan felmerülő jogi problémák kezelése, továbbá lakásbérleti szerződések átnézése, véleményezése, módosítása, kiegészítése
  • peres eljárásban közreműködés
  • folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • jogi diploma, jogi szakvizsga
  • 3-4 éves szakmai tapasztalattal rendelkező ügyvédi gyakorlat
  • középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt (jogi szaknyelv ismerete előny)
  • szakma iránti elkötelezettség (kötelmi jog iránti érdeklődés)
  • építőipari kivitelezéshez kapcsolódó jogi munkában szerzett gyakorlat/tapasztalat
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • terhelhetőség, rugalmasság, pontosság, precizitás, lojalitás
  • figyelmes, igényes, megoldásorientált munkavégzés
  • csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • határozottság, jó kommunikációs készség

Munkaidő:

8 óra

Munkavégzés helye:

Budapest, Corvin Sétány